abc

Odvětrávací komínek OK

Odvětrávací komínek OK - materiál nerez.

Komínek slouží k odvětrání mezistřešních, prostorů, budov, nadzemních sklípků, septiků a pod.

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem
Kód: 0764460595383
Značka: nerezvpuste.cz
2 995 Kč / ks 3 624 Kč včetně DPH

Odvětrávací komínek - areátor, je celonerezový produkt, pro odvětrání souvrství plochých střech. Komínek slouží k odvětrání, buď nových střech, kde je tento produkt potřebný z hlediska odvětrání konstrukce  střechy, nebo k odvětrání již stávající střechy, kde v souvrství střechy je zabudovaná vlhkost,kterou tímto prvkem odvedeme ze střešní kostrukce.Komínek je konstruovaný tak, aby bylo po sejmutí ochranného víčka, možnoprovézt vizuální kontrolu vlhkosti a taktéž při montáži, přes rouru natáhnout, napíklad  límec hydroizolace. Víčko komínku, je připevněno nerezovým šroubem, který zajistí pevné  spojení s rourou při silných větrech a mechanických poškozeních při údržbových pracích . Při montáži podstavy komínku, dbejte na správný kotvící materiál (šroub s plochou-čočkovitou hlavou), aby nedošlo k poškození či protrhnutí hydroizolace.

 

Technická dokumentace v pdf

Nerezvpuste.cz je společnost, která působí již 25 let na trhu v oboru hydroizolace plochých střech a jsou jediným výrobcem tohoto odtokového systému.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení