Dopřejte vaší střeše kvalitu a design v nerezovém provedení!

Střešní přepad SP-L pro celoplošné nalepení hydroizolace

3 hodnocení
 
 

Střešní přepad-chrlič, je nerezový prvek, sloužící k přepadu dešťové vody v případě ucpání střešního vtoku, aby nedošlo k zaplavení plochy střechy a následným možným škodám. Přepady, jsou vyrobeny ve dvou variantách velikosti a to DN 70 a DN 100. Přepad SP-L je vhodný pro celoplošné nalepení hydroizolace, například bitumeny či EPDM membrány. Přepady s označením SP-P jsou vhodné pro mechanické uchycení, jakékoli hydroizolace, díky svěrnému kruhu. ​Přepad vložený přes stěnu atiky, se přikotví pomocí vhodných šroubů, nejlépe s čočkovitou hlavou, aby nedošlo k poškození hydroizolace.Z venkovní strany, se může prostor mezi atikou a rourou přepadu, zapěnit lepící nízkoexpanzní pěnou. Poté se opatří nerezovou krytkou se šrouby a nasadí se do zvoleného směru koleno, které spojíme s rourou natřením styčných ploch polyuretanovým tmelem. Pro uchycení okrasné krytky přepadu, používejte pouze nerezový spojovací materiál, aby nedošlo k ušpinění fasády, od stékající koroze.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Nerez
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 3 194 Kč 3 826 Kč od 3 194 Kč včetně DPH
2 640 Kč / ks 3 162 Kč / ks od 2 640 Kč    
Kód produktu 005-01 005-02 Zvolte variantu
Značka Roof Drains.cz
Webová stránka značky nerezvpuste.cz
Kategorie Chrliče a přepady
 

Střešní přepad-chrlič, je nerezový prvek, sloužící k přepadu dešťové vody v případě ucpání střešního vtoku, aby nedošlo k zaplavení plochy střechy a následným možným škodám. Přepady, jsou vyrobeny ve dvou variantách velikosti a to DN 70 a DN 100. Přepad SP-L je vhodný pro celoplošné nalepení hydroizolace, například bitumeny či EPDM membrány. Přepady s označením SP-P jsou vhodné pro mechanické uchycení, jakékoli hydroizolace, díky svěrnému kruhu. Přepad vložený přes stěnu atiky, se přikotví pomocí vhodných šroubů, nejlépe s čočkovitou hlavou, aby nedošlo k poškození hydroizolace.Z venkovní strany, se může prostor mezi atikou a rourou přepadu, zapěnit lepící nízkoexpanzní pěnou. Poté se opatří nerezovou krytkou se šrouby a nasadí se do zvoleného směru koleno, které spojíme s rourou natřením styčných ploch polyuretanovým tmelem. Pro uchycení okrasné krytky přepadu, používejte pouze nerezový spojovací materiál, aby nedošlo k ušpinění fasády, od stékající koroze.

 
V případě potřeby, kontaktujte našeho technika, který Vám rád poradí s montáži, nebo ji provede osobně.
 
 

Roof Drains.cz je společnost, která působí již 25 let na trhu v oboru hydroizolace plochých střech a jsou jediným výrobcem tohoto odtokového systému.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.